Elektryk Tarnów - instalacje elektryczne

Firma elektryczna

Kompleksowe zakładanie nowych oraz modernizacja starych instalacji elektrycznych i urządzeń elektroenergetycznych na terenie Tarnowa, Brzeska, Bochni, Krakowa i okolic.

Elektryk Tarnów, Brzesko, Bochnia i Kraków.

Instalacje elektryczne należą do wiodących specjalizacji naszej firmy. Wszystkie instalacje wykonywane są zgodnie ze sztuką budowlaną przez elektryków posiadających stosowne uprawnienia i umiejętności.

Instalacje elektryczne w nowym domu

Podczas rozmowy przekazują nam Państwo z jakich urządzeń elektrycznych, elektronicznych będą Państwo chcieli korzystać również w przyszłości. Zapoznajemy się z układem pomieszczeń i na tym etapie możemy przygotować schemat rozmieszczenia instalacji elektrycznych. Do najważniejszych elementów należy właściwe rozplanowanie gniazd elektrycznych, punktów oświetleniowych oraz bezpieczników. Oferujemy pomoc na każdym etapie prac, ponieważ dobry elektryk potrafi nie tylko wykonać usługę, ale i doradzić, czasem nawet zainspirować.

Elektryk wystawi także wszystkie niezbędne dokumenty, których wymaga Tauron i nadzór budowlany.

Instalacji elektrycznych nie wykonujemy w pośpiechu, wszystko jest planowane i omawiane z klientem. Pomagamy uniknąć błędów, które niestety czasami mają miejsce jak np. zbyt mała liczba gniazd lub niewłaściwe obliczenie mocy dla jednego obwodu przez elektryka.

Usługi elektryczne

  • Montujemy instalacje w budynkach jedno i wielorodzinnych w Tarnowie i okolicach.
  • Instalacja oświetleń LED.
  • Podłączamy halogeny, żyrandole.
  • Zakładamy gniazdka.
  • Instalujemy wyłączniki różnicowoprądowe.
  • Podłączamy kuchenki elektryczne, oraz płyty elektryczne, indukcyjne, grzejne.
  • Dokonujemy wymiany lub modernizacji instalacji w mieszkaniach, domach.
  • Wymieniamy skrzynki bezpiecznikowe oraz tablice elektryczne.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.