Hydraulik - instalacje hydrauliczne

Usługi hydrauliczne

Specjalista - hydraulik naszej firmy wykona dla Państwa pełen zakres prac związanych z instalacjami hydraulicznymi, a w nim:

  • instalacje centralnego ogrzewania,
  • instalacje sanitarne,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne,
  • instalacje gazowe.

Usługi hydrauliczne Jarosław Wiśniowski w Tarnowie

Usługi hydrauliczne | Hydraulik Tarnów Jarosław Wiśniowski tel. 796 013 876


Wykonujemy instalacje hydrauliczne zarówno w starym jak i nowym budownictwie mieszkaniowym. Tylko poprawnie wykonana instalacja hydrauliczna zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo dla ciebie i twoich bliskich.

Instalacje wodne

Podczas rozmowy poznajemy Państwa oczekiwania - co za tym idzie, dokonujemy wyboru odpowiedniego systemu. Rozprowadzanie instalacji w budynku wiąże się z odpowiednim wykorzystaniem materiałów eksploatacyjnych.
Oznacza to użycie adekwatnych rur oraz złączek do zbudowania systemu hydraulicznego w budynku.

Hydraulik z firmy dysponuje wiedzą z zakresu łączenia instalacji wodnych co wpływa na ich dłuższą żywotność. Pozwala to na oszczędności w domowym budżecie.

WAŻNE Hydraulik który dokona niewłaściwego połączenia rur lub jeśli użyje materiału o nieodpowiednim przekroju może spowodować:

  • zbyt niskie ciśnienie wody,
  • słyszalny gwizd podczas użytkowaniu wody (co na dłuższą metę jest uciążliwe),
  • krótka żywotność instalacji.

Instalacje centralnego ogrzewania

Instalacja C.O to jedna z tych instalacji, która sprawia, że czujemy się dobrze podczas mroźnych dni. Wykonana rzetelnie pozwala na minimalizacje kosztów za ogrzewanie oraz nie marnuje naszego czasu. Pierwszym krokiem przy wykonywaniu instalacji grzewczej jest ustalenie jakim paliwem chcemy zasilać w ciepło nasz dom. Przy doborze kotła grzewczego bardzo ważne jest to, aby nie był ani za słaby ani za silny, powinien być dobierany z odpowiednim zapasem mocy grzewczej.

Kompleksowe instalacje hydrauliczne - hydraulika Tarnów

Podczas rozprowadzania instalacji grzewczej równie istotny jest dobór odpowiedniego systemu rozprowadzenia ciepła. Aby zapewnić sobie komfort i oszczędzić czas nie powinniśmy zapominać o sterowaniu.