Biały montaż

Biały montaż to nic innego jak podłączenie ceramicznych i sanitarnych elementów wyposażenia łazienki w konkretnych punktach odbiorczych. Jest to działanie niezwykle ważne, ze względu na poprawne funkcjonowanie całej instalacji, oraz aspekt estetyczny.

Do tego typu zadań najlepiej skorzystać z profesjonalnej firmy specjalizującej się w tej dziedzinie. Dokonując właściwego wyboru, mamy gwarancję, że usługa, którą powierzamy zostanie wykonana starannie i fachowo.

Wykonanie białego montażu przez hydraulika lub firmę wykończeniową


Co obejmuje usługa białego montażu?

Hydraulik lub też firma wykończeniowa, która świadczy tego typu usługi, najczęściej obejmuje:

  • zakładanie baterii kuchennych i łazienkowych,
  • montaż WC, umywalki, wanny, brodzika.

Powyższe zadania wykonuje niemal każdy hydraulik. Wybierając firmę wykończeniową, możemy również liczyć na ułożenie glazury.

Wybór specjalisty - biały montaż

Jeśli zastanawiacie się kogo wybrać do wykonania kompleksowych prac związanych z białym montażem, to wszystko zależy od tego, jaki zakres prac zaplanowaliśmy. W przypadku gdy jest to wyłącznie wyposażenie łazienki, wówczas elementy sanitarne może podłączyć hydraulik. Jednak gdy mamy w planie kompleksowe prace wykończeniowe, dobrze jest rozejrzeć się za firmą, która wykona prace wykończeniowe i instalacyjne w ramach jednego zlecenia.

Popularność

Biały montaż jest bardzo popularny jako element kompleksowych prac związanych z wykończeniem wnętrz. Zdecydowanie lepiej wynająć profesjonalną firmę instalacyjną, niż robić to samemu.

Decydując się na wykonanie białego montażu na własną rękę, będzie na pewno tańszym rozwiązaniem, ale czy będzie dla nas dobre?

Firmy świadczące tego typu usługi posiadają duże doświadczenie, bowiem każdego dnia na swojej drodze spotykają różne sytuacje. Prace wykonywane bez doświadczenia i wiedzy mogą pociągnąć lawinę błędnych w skutkach decyzji, co narazi nas na wyższe koszty.

Biały montaż - cena wykonania usługi

Cena wykonania białego montażu jest zależna od wielu czynników, do których należą:

  • powierzchnia obiektu, w którym trzeba wykonać określoną usługę,
  • rodzaj użytych materiałów.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.